23-24 lutego 2019, Gdańsk

PL | EN

CROSSFIT ARENA

Bieganie, skakanie, dźwiganie w efekcie ogromne zmęczenie czyli Cross Fit który na stałe wgryzł się już w repertuar naszych wydarzeń. 


Podczas zeszłorocznych targów ESP w Krakowie odbyła się pierwsza edycja zawodów organizowanych we współpracy z firmą LOGinLab. Zawody przyjęły nazwę Koronacja w Krakowie i zgromadziły ponad 80 zawodników z całej Polski zarówno z kategorii Elite jak i całkowitych nowicjuszy. Organizator przygotował podczas zawodów dla zwycięskich teamów nagrody rzeczowe i finansowe: 


I MIEJSCE: 1000 PLN oraz 2 x sztanga HES
II MIEJSCE 600 PLN oraz 2 x KB HES
III MIEJSCE 400 PLN oraz 2x AbMat HES
*3 x 100 PLN - za każdy wygrany WOD przysługuje premia dla zwycięzców poszczególnego WOD w wysokości 100 PLN.


Zawodnicy rywalizowali w teamach dwuosobowych bez przyjętego standardu, liczyło się jedynie to aby wystartowały dwie osoby. Zmagania odbywały się na najwyższym poziomie! Kogo widzimy na początku przyszłego roku ?
Polskie wybrzeże i ponad 400m2 profesjonalnie przygotowanej areny na której zmierzą się zawodnicy z całej Polski w najbardziej popularnej formule siłowo – kondycyjnej. Ogromna dawka motywacji z początkiem roku ! Program, formuła zawodów – bacznie wypatrujcie informacji, szczegóły już w krótce !!!

 

A może …. 
W kwestii Crossfitu wiesz tyle, że może warto się zainteresować tematem ? Chcesz zacząć ale nie do końca wiesz jak? Żaden problem – podczas dwóch dni targowych będziesz miał okazję spróbować swoich sił w tej materii, uzyskać wsparcie od profesjonalnych trenerów którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i dokładnie wytłumaczą jak rozpocząć swoją przygodę w tej dziedzinie sportu.